مدلیت
طراحی داخلی ساختمان

قیمت کابینت های گلاس

671

قیمت کابینت های گلاس

از آن جایی که کابینت های گلاس طرفداران زیادی دارد و سرانه ی مصرفی آن نیز به نسب بالا است ، لازم است که اطلاعاتی هر چند مختصر درباره قیمت کابینت های گلاس داشته باشیم. در این مطلب بعد از بررسی عناوینی همچون ” مزایا کابینت های گلاس ” و ” معایب کابینت های گلاس ” ، قیمت کابینت های گلاس را نقد و بررسی خواهیم کرد.

همه چیز درباره ی قیمت کابینت های گلاس در ایران

قیمت ها وابسته به نوع و کیفیت است

کابینت های گلاس در سطح بازار دارای انواع مختلفی است که در طرح ها و رنگ های متنوع عرضه می شوند. مطمئنا کابینت های گلاس هم همانند هر جنس مصرفی دیگری دارای محدوده ی قیمت مشخصی است اما در این محدوده ی قیمتی بسته به کیفیت کار و رنگ و طرح و .. قیمت ها می توانند متفاوت باشند. به طور کلی هر چه جنس و کیفیت های گلاس بالاتر باشد ، قیمت نیز به همان نسبت بالا تر است و در طرح و رنگ های خاص از این طرح های هم شاهد اندکی تفاوت قیمتی می باشیم.
عامل دیگری که در تعیین قیمت این نوع کابینت ، یعنی کابینت های گلاس تاثیر گذار است ، جنس و کیفیت روکشی است که بر روی کابینت های گلاس استفاده شده است ، به طور کلی هر چه جنس این روکش مقاوم تر باشد و توان تاب آوردن در برابر خط و خش بیشتری داشته باشد ، قیمت بیشتر می شود.
نکته ای که شاید در انتخاب شما در این زمینه تاثیر گذار باشد این است که کابینت هایی با رنگ های روشن تر مثل رنگ سفید و کرمی کمتر از موارد مشابه خط و خش را نمایان می کنند که می تواند یک ویژگی مثبت برای این نوع کابینت های براق و شفاف به حساب آید.

قیمت کابینت های گلاس

مقالات مرتبط در مدلیت

ابعاد ورق های گلاس

معایب کابینت های گلاس

قیمت برند های مختلف کابینت های گلاس

یکی دیگر از مواردی که در قیمت این نوع کابینت ها اثر گذار است برند و مارک آن ها و همچنین داخلی و یا خارجی بودن آن ها است. به طور معمول قیمت ورقه های خارجی با برند ها مختلف از موارد مشابه داخلی بیشتر است و تفاوت واضحی میان این دو است.
نکته ی قابل توجه این است که همیشه این تفاوت قیمت و بیشتر بودن قیمت ورقه های کابینت های گلاس خارجی نسبت به داخلی دلیل بر آن نمی شود که کیفیت نمونه های خارجی بیشتر از ورقه های ایرانی است ، ممکن است ورقه های ایرانی ارزان تر با کیفیت تر و بهتر از خارجی شان باشند.
محدوده ی قیمت ورقه های گلاس
در جدول زیر سعی کردیم تا یک سری اطلاعات کلی از قیمت ورقه های کابینت از نوع های گلاس برای شما تهیه کنیم ، البته شایان به ذکر است که به دلیل نوسانات قیمت ها در بازار نمی توان به طور کامل و دقیق به همین جدول بسنده کرد و لازم است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

نوع ورقه کابینت هایگلاس محدوده ی قیمت (طول به متر)
ورق ام دی اف هایگلاس ایرانی درجه B430000  تا 450000
ورق هایگلاس ترک درجه B710000 تا 740000
ورق هایگلاس ترک درجه A745000 تا 8100000

 

قیمت نهایی کابینت های گلاس

نمی توان قیمت کابینت های گلاس را به صورت قطعی تعیین کرد اما اگر محدوه ی قیمت های در رنج ثابتی باشد ، قیمت نهایی کابینت های گلاس به عوامل متعددی بستگی دارد. جدایی از مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم به قیمت تمام شده و نهایی این کابینت ها به متراژ آشپزخانه و یا محلی که قصد دارید در آن از کابینت استفاده کنید بستگی دارد. طبیعتا هر چه متراژ آن محیط بزرگتر باشد ، مواد مصرفی مورد نیاز نیز بیشتر می شود و قیمت های بالاتر می رود. مورد اثر گذار دیگر در قیمت نهایی این امر دست مزد و اجرت کابینت ساز است که بستگی به مهارت و تخصص آن فرد دارد و نمی توان مبلغ مشخصی برای آن در نظر گرفت. موارد جزیی مثل هزینه های دستگیره های کابینت و .. هم می تواند بر قیمت نهایی این نوع کابینت ها اثر گذار باشد.
در آخر پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید برای منزلتان کابینت های جدیدی تهیه کنید ، از مواد اولیه با کیفیت و کابینت ساز های حرفه ای کمک بگیرید زیرا در غیر این صورت مجبور به تعویض زود هنگام کابینت های تازه خواهید شد و مجبور به پرداخت هزینه های تعمیرات و … هستید .

آخرین و بروز ترین مطالب و تصاویر طراحی دکوراسیون داخلی و خرید و تهیه کابینت های آشپزخانه و … را از طریق مدلیت دنبال کنید .

1 نظر
  1. […] قیمت کابینت های گلاس […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.